Barbut
barbutpe@hotmail.com
646577902 de 17 a 23 h
L'hora d'inici del Campionat és a les 15:30.
La rebuda de participants es farà de 14:30 a 15:15.
Llistat d'Inscrits a data 3/02/08
Codi: Selecciona’ls tots
Num Localitat Parella
1 Alcover Joan - Óscar
2 Almacelles Mar - Xavi
3 Andorra/Tortosa Fonoll - Ernesto
4 Barberà de la Conca Amill - Fabregat
5 Barberà de la Conca Casamitjana - Casamitjana
6 Barberà/El Pla Fabregat - Boronat
7 Blancafort Carol - David
8 Blancafort Marcel - Pau
9 Blancafort Quico - Pep
10 Butinet 069 - zeppelin
11 Butinet Acuari - LARIBA
12 Butinet AlbertBDN - ?
13 Butinet Alícia - Ones
14 Butinet Angeles - Txemapenta
15 Butinet Àngels - Bach
16 Butinet anna4 - plou
17 Butinet boticelli - maricarmen
18 Butinet braian - papi_chulo
19 Butinet bruixeta - estrop
20 Butinet Carinyet - ?
21 Butinet catim - sleepy
22 Butinet cuca - bbb
23 Butinet Garfield25 - ?
24 Butinet Homer64 - ?
25 Butinet maginet - mcnel
26 Butinet maitechula - pluto
27 Butinet marpra32 - martina
28 Butinet marpro27 - Trileru
29 Butinet Mercury - Bartoloman
30 Butinet meri - sangdelprim
31 Butinet morfeo - elnano
32 Butinet Nifa - Miquelus
33 Butinet NIRVanna - Jordi
34 Butinet panxo - sebi13
35 Butinet peach - piblau
36 Butinet Pimpollo - BOSS
37 Butinet Plaff - LAMAQUINA
38 Butinet Santi_melenes - Senalla
39 Butinet Stromboli - Cacho4
40 Butinet talladell - alcalde
41 Butinet teresa1 - NEN
42 Butinet Yankee - Tro
43 Butinet Yuda - Sama
44 Butinet/Alcover Ktakrak - Dany
45 Butinet/Juneda Dropo - Enric Pifa
46 Cabra del Camp Anglés - Vigil
47 Cabra/Vilafranca Garriga - Olivé
48 Cambrils Freddy - Bernat Gil
49 Cambrils Joan - Pere
50 Cambrils Llorenç - Tiet
51 Cambrils/bonastre Elena - Oriol
52 Constantí Gutiérrez - Ramon
53 Constantí Papiol - Curull
54 Cubelles Peix - Gonzàlez
55 El Pla de Sta Maria Josep Ma - Ramon
56 El Pla de Sta Maria Venteo - Mallafré
57 El Pont d'Armentera Balcells - Colom
58 El Pont d'Armentera González - Anglès
59 El Rourell Anton - Josep
60 Fontscaldes Barbeig - Rodón
61 Fontscaldes Cortés - Cortés
62 Fontscaldes Cortés - Rodón
63 La Garriga Viaplana - Farrer
64 La Garriga Viaplana - Martí
65 L'Espluga de FrancolíCivit - Barnils
66 Lleida Estada - Aigé
67 Lleida Enric - Pubill
68 Lleida Ignasi - Jordi
69 Lleida/Barberà Antonio - Queralt
70 Llorenç del Penedès Nogués - Soler
71 Montblanc Abellà - Roca
72 Montblanc Benet - Vallés
73 Montblanc Cartanyà - Gomà
74 Montblanc Elena - Ma serra
75 Montblanc Joan - Ballart
76 Montblanc Navarro - Gurrea
77 Montblanc Pérez - Magriñá
78 Montroig del Camp Badia - Martí
79 Montroig del Camp Marc Toda - Abbis Amir
80 Montroig/Butinet Ricard Blanc - manuchao
81 Puigpelat Blanc - Guillemat
82 Puigpelat Montserrat - Michel
83 Reus Paco - Antonio
84 Reus Salvador - Eduard
85 Solivella/Valls Ballart - Sanahuja
86 Solivella/Valls Garcia - Casas
87 Tarragona Pubill - Galán
88 Tarragona Tina - Diego
89 Tàrrega Ginés - Baena
90 Torredembarra Mercadé - Tomàs
91 Torredembarra Morros - Mercadé
92 Torredembarra Pijoan - Miracle
93 Torredembarra Sinfo - Borràs
94 Torredemb/Vilanova Masferrer - Guinovart
95 Valls Mati - Rafel
96 Vilanova i la Geltrú Carreras - Royo
97 Vilarodona Jimena - Jimena
98 Vinaixa Riera - Solanes
99 Vinyols i els Arcs Gené - Monté
100Vinyols/Tarragona Pagès - Segarra
Barbut