El farem el dia 12 de febrer de 2.011.
Us rebrem de les 14:30 a les 15:15 hores, per tal de poder començar a les 15:30 hores.
El preu seguirà sent de 15€ per persona.
Es jugarà sistema suís, lliure, cinc rondes a 121 tantos o 12 mans amb límit de temps.
Els premis, com cada any:
1rs-2ns-3rs Trofeu, pernil i lot.
Amb 5 partides guanyades, pernil i lot.
Amb 4 partides guanyades, espatlla de pernil i lot.
Amb tres partides guanyades, lot.
I la resta, una ampolla de vi negre de criança.
La inscripció al telèfon 646577902, de 17 a 23 h, o l'e-mail Barbutpe@hotmail.com
Ja aniré informant de tant en tant de les parelles inscrites.
Inscripció a data 9/02/11
Codi: Selecciona’ls tots
Localitat Parella
========= =======
1 Butinet AlbertBDN-Ivars
2 Butinet NEN-teresa1
3 Montblanc Abellà-Roca
4 Butinet Angeles-Maginet
5 Vilanova Laso-Pere
6 Montblanc Miró-Pons
7 Montblanc Joan-Rizos
8 Lleida Ignasi-Jordi
9 Vallfogona de Balaguer Jaume Mas-Agustí Cases
10 Vilafranca Garriga-Olivé
11 Valls Cases-Olivé
12 Lleida Carles Estada-Fermí Aigé
13 Montblanc Recasens-Recasens
14 L'Espluga de Francolí Civit-Barnils
15 Reus Masdeu-Ninot
16 Sarral Martí Ibáñez-Antonio Ormeño
17 Sitges Genís-Peñas
18 Sitges Lluís-Jordi
19 Blancafort Quico Llort-Carolina Coll
20 Blancafort David Castro-Isidre Vidal
21 Cornudella Josep-Adolfo
22 El Soleràs Patric-Fernando
23 Alguaire Daniel-Raül
24 Alguaire Antonio-Pepito
25 Alguaire Joan-Pere
26 Montblanc Magriñà-Pérez
27 Barberà de la Conca Amorós-Fabregat
28 Cubelles Peix-González
29 Butinet Baby-Albert
30 Blancafort Marcel Pàmies-Pau Saumell
31 Cabra del Camp Joan Anglés-Nicanor Vigil
32 Barberà de la Conca Lluís-Antonio
33 Constantí Papiol-Curull
34 Constantí Lluís-Antonio
35 Cambrils Llorenç-Botafocs
36 Vilarodona Jimena-Jimena
37 Vinyols i els Arcs Ramon Mestres-Agustí Pagès
38 Vilanova Pere-Vicens
39 Vinyols i els Arcs Antonio Gené-Bernat Gil
40 Vinaixa Jordi Solanes-Jordi Riera
41 Vilaseca/Andorra López - Fonoll
42 Butinet Gummo - jujubdn
43 Butinet PEIXET - Mcnel
44 Santa Coloma de Queralt Acuari - Carles
45 Butinet manuchao - crinel
46 Tarragona Sanalio - Pedro
47 Tarragona Punky - Gitano
48 Puigpelat Blanc - Guillemat
49 Butinet Sefa - DeepButi
50 Montblanc Gilabert - Pau
51 El Pont d'Armentera Balcells - Torné
52 El Pont d'Armentera Gavilàn - Barenys
53 El Pont d'Armentera González - Anglès
54 Vinyols i els Arcs Mestres - Cases
55 Montblanc Xavier - Eduard
56 Butinet sebi13 - zeppelin
57 Butinet meri - Sergi
58 Lleida Joan Carles - Sabariego
59 Granyena de les Garrigues Genaro - Paco
60 Granyena de les Garrigues Cipri - Paquito
61 Cambrils/Bonastre Helena - Oriol
62 Torredembarra Masferrer - ????
63 Tarragona Jaume - Carmelo
64 Montblanc Gomà - Cartañà
65 Raimat G.Simón - J. A.Simón
66 Butinet Victor69 - xumalle
67 Butinet Codisafe - Electra
68 Butinet yesca - laiacata
69 Butinet benja37 - itto
70 Lleida Fernando - Carmen
Barbut